800 100 240       O Plastic-alu    |    Poptávka    |    Kontakty 

 

Okenní profil Geneo

- třída A, kompozit (70% skelné vlákno, 30% prvoplast)
- 6 komor, bez výztuhy
- 3 těsnění
- Geneo (3sklo, Ug=0.6), Uw=0.75W/m2k
- energetická úspornost AA+
- vhodný pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy

 

 

GENEO® - Progresivní okenní profil

1. Ultrastabilní pro budoucnost
GENEO® - vize ultrastabilního okenního profilu, bez ocelové výztuhy, se stala realitou. Konstrukce profilu, dovedená k dokonalosti, nabízí společně s vysoce technicky vyspělým materiálem RAU-FIPRO® bezkonkurenční výhody při výrobě. Zesílené šroubovací kanály s přídavným příčným vyztužením IVS (integrovaný zesilovací systém), zabezpečují výbornou stabilitu. Zkouškami byla potvrzena třída odolnosti proti vloupání 2 bez přídavného ocelového vyztužení.

 

2. Jedinečná tepelná izolace
S hodnotou součinitele tepelného prostupu až do úrovně Uf = 0,85 W/m2K je GENEO® zárukou nejvyšší tepelné izolace a ve své třídě je tento systém absolutně jedinečný. A to i při nízké pohledové výšce od 115 mm. Použitím odpovídajících skel jsou okna z profilů GENEO® vhodné pro nízkoenergetické i pasivní domy.

3. Geniálně úsporný
GENEO® umožňuje hospodárné skladování a výrobu, manipulace je vzhledem k jeho až o 40 % nižší hmotnosti výrazně jednodušší.
Je nezávislý na cenách oceli. Má nový koncept těsnění s jednotným tvarem těsnících komor na vnější straně křídla a rámu. Šetří náklady i díky svařování bez přídavných přítlaků. Hloubka zasklívací drážky 66 mm je vhodná pro zasklení trojsklem.

GENEO okno-data

Popis okenního profilu
1. Bezkonkurenčně stabilní materiál
RAU-FIPRO® - technicky vyspělý materiál, dovedený až k dokonalosti. Nejvyšší stabilita a pevnost v kroucení nastavují úplně nová kritéria u systémů okenních profilů. S materiálem RAU-FIPRO® nemusíte pro zachování obvyklých statických vlastností používat žádné přídavné armování.

2. Unikátní technologie
RAU-FIPRO® je výsledkem 50letého působení firmy REHAU
v oblasti vývoje a inovací. Symbolem novinky v této branži je vysoce technicky vyspělý vláknitý kompozit. Promyšlená receptura a výrobní technologie dodávají materiálu vynikající statické vlastnosti.
Po použití v leteckém průmyslu a v konstrukci Formule 1 jsou vláknité kompozity připraveny i pro konstrukce oken s nejvyšším zatížením.

3. Nadstandardní kvalita
Nejlepší výchozí suroviny a nejvyšší profesionalita při zpracování jsou zárukou vynikající kvality a trvanlivosti okenních profilů z materiálů RAU-FIPRO® i při těch nejvyšších nárocích. Osvědčené materiály REHAU s hladkým povrchem jsou značkou pro profily s vysokou hodnotou a s dlouhodobě snadnou údržbou.